Фільтр
Обрано 40:
Гербіциди від костянця парасолькового
Костянець парасольковий - це однорічна дводольна рослина, висотою від 8 до 25 см. Вона цвіте у квітні-травні та розмножується за допомогою насіння. Відома також під різноманітними народними назвами: травянка букетна, гвоздична трава, гвоздичник. Рослини можуть бути голими або мати залозисте опушення у верхній частині. Приквітки та нижні частини квітконіжок завжди голі. Пелюстки за довжиною співмірні з чашолистками або трохи довші. Кількість тичинок варіюється від 3 до 5. Стебла рослини прямостоячі, прості або розгалужені.
Прикореневі листки звужуються до черешка, мають обернено-ланцетну форму; стеблові листки сидячі, еліптичні, розміром 1–3 см × 3–6 мм, знизу опушені, з війчастими краями, і загостреними вершинами. Суцвіття має форму зонтика. Чашолистки довгасті, 3–4 мм. Пелюстки білі або блідо-рожеві. Коробочка циліндрична, дещо звужена у верхній частині, приблизно вдвічі довша за чашолистки. Насіння має червонувато-коричневий колір, розміром 0.5–1 мм. Костянець зонтичний поширений в Північній Африці, більшій частині Європи, західній та середній Азії. В Україні він зустрічається майже на всій території, але нечасто. Переважно росте в піщаних степах, на слабозадернованих борових узліссях і галявинах, степових схилах з виходами крейди, засолених грунтах. Спорадично можна зустріти на порушених ділянках уздовж доріг, проте там вона не затримується надовго.
В магазині Агродім продаються дієві гербіциди для знищення костянця парасолькового в городі та полі. В нас лише оригінальні засоби від бур'янів, приємні ціни та швидка доставка.